Klientų atsiliepimai ir rekomendacijos

Meistras Ramūnas pakabino televizorių ant sienos. Viskas atlikta profesionaliai, malonus bendravimas, labai rekomenduoju.

Lukas

 

Nuoširdžiausias Ačiū, meistrui Ramūnui. Pirmą kartą susitikau tokį inteligentišką, profesionalų, darbštų ir paslaugų meistrą. Teko atlikti pačius įvairiausius darbus - santechnika, baldų remontas, viryklės ir skalbimo mašinos pajungimas, rozečių, el. jungiklių pakeitimas, baldų surinkimas. Visi darbai atlikti labai kokybiškai ir greitai. Maža to, meistras netgi sutiko "paaukoti" laisvą savaitgalį, kad aš kuo greičiau galėčiau pasidžiaugti pilnai susrinktais svetainės baldais. Taigi, jeigu ieškote "auksinių rankų", mandagaus, kultūringo, punktualaus ir puikiai išmanančio savo darbą meistro - tai Ramūnas bus tai, ko ieškote. Dar kartą ačiū ir tikiuosi, kad prireikus, visada galėsiu į Jus kreiptis.
Raminta

 

Noriu padėkoti meistrui Ramūnui už pagalbą išsirenkant prekę, išsamią konsultaciją, profesionalumą ir labai kokybišką darbą.

Jūratė

 

Patikimas, konkretus ir malonus meistras. Naudojausi meistro paslaugomis kelis kartus ir likau patenkinta.

Milda

 

 

Meistras laisvą dieną nepagailėjo laiko ir suteikė kvalifikuotą konsultaciją, kaip pačiam pasitaisyti skalbimo mašiną. Esu dėkingas. Rekomenduoju!

Laurynas

 

Meistras, kurį jau ne kartą kviečiamės ir tikrai kviesime ateityje! Dirba labai kruopščiai, tvarkingai ir greitai, žmogus turintis didelę patirtį savo srityje. Sutvarkė mums virtuvės apšvietimą, išlužusias spinteles per lankstus, idėjo naują kriauklę vonioje, tvarkė vonios spinteles. Meistras iš didžiosios raidės, geresnį sunku būtų ir rast, taip pat darbų kaina nėra išpūsta. Labai Jums ačiū!

Edita 

 

Sveiki, rekomenduoju namų meistrą Ramūną. Perskaičiusi visus čia esančius komentarus/atsiliepimus, pritariu visiems p. Ramūno klientų žodžiams. Iš tiesų tokių žmonių reta. Daro maksimaliai gerai, pataria, bei paklausia, reikalui esant kaip būtų kas patogiau ar geriau užsakovui. Kruopštus, atsakingas, planuojantis savo laiką, atidus ir labai punktualus žmogus. Ačiū. Prireikus, vėl kreipsiuosi į Jus.

Ivona

 

Labai geras, itin atidus, detalėms, kruopštus ir atsakingas meistras. Pakabino 2 metrų istrižainės televizorių per pusvalandį ir dar tuo pačiu sureguliavo spintelių mechanizmus bei patarė del vartų apšvietimo. Meistras Ramūnas labai šviesus ir malonus žmogus. Tikrai rekomenduojame!

Lukas

 

Puikus meistras Ramūnas, gali sutvarkyti jūsų namus. Daro viską labai kruopščiai ir atsakingai. Jis ne tik kokybiškai padaro, bet ir pataria kaip bus geriau ir gražiau. Rekomenduoju Ramūną visiems, kam reikalingas atsakingas meistras. Ačiū jam už greitą, tvarkingą atliktą darbą.

Veronika

 

Meistras iš didžiosios raidės. Išspręs problemą nuo pradžios iki galo ir dar patars, kaip prižiūrėti daiktus,kad ilgiau tarnautų. Atidžiai,tvarkingai ir nuoširdžiai atliekantis darbus. Punktualus ir patikimas žmogus. Rekomenduoju. 

Diana

 

Tikrai universalus ir patikimas meistras, vėl kreipsiuosi, jei reikės. Išmano savo amatą, yra išradingas ir atsakingas. Pranašesnis už daugumą kitų!

Jovita

 

Puikus meistras, labai gerai išmanantis tai, ką daro! Kas susidūrė, tikrai žino, kad sunku rasti tokį meistrą, kuris viską padarytų nuo A iki Z., o šis meistras būtent toks ir yra. Tvarkingas ir labai malonus žmogus! Tik didžiausios rekomendacijos!

Aivaras

 

Puikiai suprojektavo ir įrengė LED apšvietimą svetainėje. Rekomenduoju!

Paulius